Restoranas
Atgal

ISTORINĖ VAKARIENĖ SENIAUSIAME VILNIAUS VIEŠBUTYJE NARUTIS*****

Legendinis viešbutis NARUTIS, pirmą kartą paminėtas 1581 m., o be pertraukos veikiantis jau 106 metus nuo 1918 m. Kviečiame pasinerti į kelionę po pastatus, kuriuose kadaise gyveno žinomi rašytojai, menininkai, profesoriai, o šiomis dienomis apsistoja prezdentai ir pasaulinio lygio žvaigždės.

40 minučių ekskursijos metu ne tik pasigrožėsite originaliomis barokinėmis freskomis ir pažinsite turtingą vieno iš seniausių Vilniaus pastatų istoriją, bet ir turėsite galimybę pasižvalgyti po 5 žvaigždučių viešbučio kambarius, apartamentus bei renginių sales.

Po ekskursijos Jūsų lauks virtuvės šefo sukurta degustacinė 4 patiekalų vakarienė:

  • Rūkytas ungurys su greipfrutų drebučiais, saldžių bulvių traškučiais, rūkyto ungurio ir sūrio padažu.
  • Kibinas su kapota ėriena, sultiniu ir Krupniko taurele. Šis tradicinis karaimiškas patiekalas gaminamas pagal karta iš kartos perduodamą viešbučio šeimininko mamos receptą.
  • Lėtai juodųjų serbentų vyne virtas jautienos žandas, bulvių ir lietuviškų baravykų košė su migdolo riešutų ir kalendros sniegu bei traškia geltekle.
  • Naminiai aguonų ledai su trintomis braškėmis - NARUČIO restorano klasika. Šis desertas mūsų restorane ruošiamas jau 25 metus.

Kaina asmeniui – 89 EUR
Būtina išankstinė rezervacija. Rezervacijas priimame: +370 687 14163 arba restaurant@narutis.com

Rezervuokite tiesiogiai ir visada gaukite geresnes kainas