Viešbutis
Atgal

Viešbutis yra pagrindinėje Vilniaus senamiesčio gatvėje, jungiančioje Rotušės ir Katedros aikštes. Jums nereikės automobilio, pėsčiomis pasieksite Prezidentūrą, Vyriausybės rūmus, ministerijas, užsienio šalių ambasadas, istorines Lietuvos vertybes –  Gedimino pilį, Trijų Kryžių kalną.

Atstumas iki:
Vilniaus VNO oro uosto - 10 km
Autobusų stoties - 2 km

Geležinkelio stoties - 2 km
Prezidentūros - 0,2 km
Katedros aikštės - 0,3 km
Gedimino pilies - 0,5 km
Rotušės aikštės - 0,5 km
Valdovų rūmų - 0,3 km

1581 m. pastatytas viešbučio pastatas yra architektūros vertybė, įrašyta į UNESCO saugomų architektūrinių paminklų sąrašą. Įėjimas į viešbutį ir pagrindinio viešbučio korpuso langai yra priešais Šv. Jonų bažnyčią ir Vilniaus universiteto, įkurto 1579 m., centrinį pastatą. 400 m spinduliu aplink viešbutį yra 12 bažnyčių ir cerkvių, pastatytų XIV-XIX amžiuje, kurios, kaip ir kiti Vilniaus miesto barokinio stiliaus pastatai, žavi savo grožiu.

Siauromis senamiesčio gatvelėmis ir jaukiais kiemeliais pėsčiomis pasiekiami muziejai, paveikslų galerijos, Filharmonija, teatrai, bankai, geriausi įvairių virtuvių restoranai, jaukios lietuvių bei pasaulinio garso dizainerių „boutique“ parduotuvės, naktiniai klubai. Tiems, kurie ir kelionės metu nelinkę keisti įpročio sportuoti gryname ore, vos už 300 m nuo viešbučio – bėgimo takeliai Sereikiškių parke ir pasivažinėjimai dviračiu po senamiestį.

Rezervuokite tiesiogiai ir visada gaukite geresnes kainas